Menu

Licznik

Dzisiaj:75
Tydzień:1100
Miesiąc:6044
Od początku:90817

Obecnie na stronie jest 7 gości, brak użytkowników online

Surfcastingowe Mistrzostwa Klubu 2018

trojka21 kwietnia br. odbyły się na wschodnich plażach Władysławowa Mistrzostwa Klubu Tubis. Do przyjacielskiej rywalizacji stanęło 11 zawodników, którzy w godzinach 15:00- 20:00 rozpoczęli walkę z żywiołem. Bezchmurne niebo i słońce w całej swej wiosennej okazałaości, niewielka fala i dość mocny, południowo zachodni wiatr, który z godziny na godzinę tracił swoją moc oraz doskonała współpraca ryb zaowocowało pieknymi połowami. Złowiono 102 miarowe flądry, a według danych szacunkowych kolejne 100 szt były to niemiarowe ryby. Zawody zostały rozegrane na tzw. żywej rybie, zgodnie z zasadą catch & release. Najdłuższą rybę zawodów złowił kolega Jarosław Turczyn - stornia 38,6 cm, a klasyfikacja zawodnicza przedstawia się następująco:

Register to read more...

International Grauvell Cup 2018

isfc logoMiło jest nam poinformować, iż tegoroczne wydanie International Grauvell Cup 2018 jest zaliczane do cyklu imprez Surfcastingowych: International Surfcasting Friendship Cup, które w przyszłym roku będa rozgrywane między innymi w Polsce, Niemczech, Grecji, Tunezji, Turcji, Cyprze, Francji, Maroko, Albanii, Macedonii, czyl;i wszystko wskazuje na to, że będziemy się bawić jeszcze bardziej miedzynarodowo!

 

 

Register to read more...

KLS The End

logo klsPodczas zakończenia 5 edycji KLS  i sezonu 2017 miało miejsce równie istotne wydarzenie o ile nie najważniejsze w tym sezonie.Po zakończeniu części oficjalnej zawodów odbyło się zebranie prezesów klubów SKWM Pomuchel, Belona Hel, Stowarzyszenie Bałtyk, Władek Team, SKW Tubis,w którym uczestniczyli: Adam Grabczyk, Wojciech Piktel, Andrzej Wiczanowski, Michał ceszke,Przemysław Klarecki oraz Piotr Formella, którzy podczas blisko godzinnej dyskusji, przedstawiając swoje argumenty i uzasadnienia na wniosek Przemysława Klareckiego zagłosowali niejednogłośnie za rozwiązaniem KLS.

Register to read more...

Finał KLS 2017

andrzej 5kls champion28 października odbyły się jubileuszowe 5 zawody 5 edycji Klubowej Ligi Surfcastingu, które organizował Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM. Na samym początku organizatorzy przywitali wszystkich zawodników ciepłym posiłkiem, by następnie przejści do odprawy technicznej i losowania stanowisk. Omówione zostały również zasady punktacji i nagradzania zawodników w klasyfikacji generalnej indywidualnej i drużynowej, ponieważ 5 - każde ostatnie zawody sezonu są równocześnie podsumowaniem całego sezonu.
Do rywalizacji w plażowych potyczkach zgłosiło  42 zawodników, którzy pomimo fatalnych warunków pogodowych, silnego północno zachodniego wiatru, potężnych fal oraz dużego uciągu postanowili podnieść przysłowiowe rękawice i stoczyć walkę z żywiołem, jak również z samym sobą.

Register to read more...

VIII Mistrzostwa Polski w Surfcastingu - relacja

 Mp allW dniach 13-15 października odbyły się VIII MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE BRZEGOWO - PLAŻOWYM O PUCHAR BURMISTRZA MIELNA – 2017 , których organizacja została powierzona Mieleńskiemu Wędkarskiemu Klubowi Sportowemu „JURMEN” oraz kołu wędkarskiemu „Rokosowo – Jedliny” z Koszalina na zlecenie Zarządu Głównego PZW. Od samego początku dwudniowa rywalizacja w tej najważniejszej imprezie wędkarskiej stała pod znakiem zapytania z powodu złych warunków pogodowych, które w tym roku bardzo często płatają przysłowiowego figla organizatorom. Ale, że wędkarze plażowi to chyba najwięksi twardziele jakich ,znam, więc jakiś tam wiaterek i kilka kkropli deszczu nie straszne dla nich. Organizatorzy zgodnie z planem rozpoczęli prace sekretariatu, po raz pierwszy w historii tej imprezy sprawdzając licencje członkowskie i opłaty członkowskie PZW.

Register to read more...